معرفی وبلاگ
pasnews به معنی اخبار پیام نور-آزاد-سراسری می باشد که با ارائه جدید ترین اخبار و همچنین نمونه سوال از طریق سایتhttp://hidanesh.ir امید وار است تا خدمتی نوین برای شما کاربران ارائه دهد.
دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 2791
تعداد نوشته ها : 44
تعداد نظرات : 1
Rss
طراح قالب
GraphistThem265

نمونه سوالات ترمی به همراه پاسخنامه کارشناسی پیام نور

کاربران عزیز در این قسمت ما سعی کردیم نمونه سوالات ترمی مقطع کارشناسی دانشگاه پیام نور به همراه پاسخ نامه های تستی و تشریحی که به صورت میکرو طبقه بندی شده،را در اختیار شما قرار دهیم.همچنین همان طور که میبینید سوالات تمامی رشته ها را در اختیار شما برای دانلود قرار دادیم.

لازم به ذکر است که نمونه سوالات + پاسخنامه این رشته و درسها را هر ترم بروز می کنیم و ترم های جدید هم اضافه میشود.

ویژگی نمونه سوالات ترمی کارشناسی پیام نور در سایت “های دانش”:

  • به صورت میکرو طبقه بندی شده
  • به راحتی رشته و درس مورد نظر قابل دسترسی می باشد.
  • سوالات دارای پاسخنامه ی تستی و تشریحی می باشند.
  • نمونه سوال و پاسخنامه های تمامی ترم ها از نیم سال اول ۸۸-۸۹ به بعد قرار داده شده است.
  • رشته ها و درسها کاملا بر حسب نام و کد می باشد.
  • تمامی سوالات و پاسخنامه ها در قالب pdf و قابل پرینت می باشند و در داخل فایل زیپ قرار داده شده است
  • دارای سرعت دانلود بسیار زیاد فایلها
  • کمترین هزینه ممکن

توجه: دانشجویان و کاربران عزیز ابتدا به صورت رایگان از قسمت کاربران منوی بالا و یا ستون سمت راست در سایت ثبت نام و عضو شوید پس از عضویت همچنین از قسمت پنل عضویت ویژه ستون سمت راست سایت اقدام به خرید اکانت مورد نظر خود کنید تا حساب کاربری شما شارژ شود. در این صورت شما قادر خواهید بود دانلود نامحدود داشته باشید و در وقت و هزینه های سرسام آور صرفه جویی کنید.

** با یک بار شارژ حساب کاربری(خرید اکانت) خواهید توانست تمامی سوالات ادوار گذشته به همراه پاسخنامه را دانلود کنید(دانلود نامحدود)

 

 ۱   علوم اقتصاد نظری  ۱۴   روانشناسی، مشاوره
 ۲   مدیریت پروژه و اجرایی  ۱۵   کتابداری
 ۳  زبان انگلیسی  ۱۶   تاریخ
 ۴   زمین شناسی  ۱۷   کشاورزی
 ۵   علوم اجتماعی  ۱۸   جغرافیا
 ۶   کامپیوتر و فناوری اطلاعات  ۱۹   مهندسی صنایع
 ۷   علوم تربیتی  ۲۰   علوم سیاسی
 ۸   شیمی  ۲۱   حسابداری
 ۹   فیزیک  ۲۲   مدیریت
 ۱۰   ریاضی  ۲۳   ادبیات
 ۱۱   تربیت بدنی  ۲۴   آمار
 ۱۲   زیست شناسی  ۲۵   الهیات
 ۱۳   حقوق  ۲۶   دروس عمومی

 

منبع: های دانش ، نمونه سوال

دسته ها :
خبر انتقام گرفتن یک دانشجو از استاد خود

خبر انتقام گرفتن یک دانشجو از استاد خود البته از راه ازیت کردن این اخبار حاکی از این است که پلیس اینترنتی استان ایلام اعلام کرده است فردی رو دستگیر کردیم که ایجاد مزاحمت به استاد درسی خود رو در دستور کار خود قرار داده بود.

به گزارش سایت های دانش به گفته ی پلیس آقای سرگرد علی عباس کسانی اعلام کرد که یک پرونده مبنی بر مزاحمت در دنیای یا همان فضای اینترنتی به یکی ازاساتید دانشگاه وجود داشت که پی گیری این پرونده توسط پلیس فتا انجام شد. وپس از پیگیری ها و همچنین اشراف اطلاعاتی متهم دسگیر شد این متهم یکی از دانشجویان این استاد بود که از طریق اینترنت ایجاد مزاحمت می کرد.

برای مشاهده ادامه مطلب اینجا کلیک کنید

منبع: های دانش

دسته ها :
انتصاب معاونت آموزشی دانشگاه پیام نور استان فارس

خبر انتصاب معاونت آموزشی دانشگاه پیام نور فارس آقای احمدی منتشر شد.و جایگزین وی آقای قاسم فروزانی به پست معاونت آموزشی دانشگاه منصوب گردید.

به گزارش اخبار سایت های دانش پس از انتصاب آقای احمدی رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس جایگزین وی در این پست را آقای فروزانی رو منصوب کرد.

رئیس دانشگاه آقای قرائتی با قبول استعفای آقای احمدی و همچنین تشکر ویژه از زحمات و تلاشهای بسیار خوب ایشان در طول دوره ی  معاونت آموزشی وی طی حکمی که صادر کرد آقای قاسم فروزانی رو جایگزین وی و به سرپرست معاونت منصوب کرد.

آنچه که در این حکم آمده این است:

برای مشاهده ادامه مطلب اینجا کلیک کنید

منبع: های دانش

دسته ها :
خبر افزایش چند رشته ارشد پیام نور به دانشگاه پیام نور اردبیل

طبق خبر گزاری ها تعداد رشته های کارشناسی دانشگاه پیام نور اردبیل افزایش پیدا کرد است در پی این خبر منتشر شده رئیس دانشگاه استان اردبیل گفت:

در مقطع کارشناسی ارشد به تعداد نه رشته به رشته های آموزشی اضافه شده است البته در واحد های دانشگاهی اردبیل و در استان اردبیل هم به تعداد سیزده رشته افزایش یافته است.

به گزارش اخبار های دانش آقای مهرداد محرم زاده در گفتگوی خبری با ایرنا در مشکین شهر اردبیل گفت:ما پس از ساله تلاش اخیران توانسته ایم تا به تعداد پنج رشته کارشناسی ارشد پیام نور در اردبیال و به تعداد دو رشته هم برای دانشگاه پیام نور مشکین شهر و دو رشته دیگر هم برای پیام نور شهر خلخال اخذ کنیم.

در ادامه به زمینه رشته های اخذ شده اشاره کرد و  گفت: این رشته ها که اخرین اخذ شده در زمینه های علوم انسانی ,  فنی-مهندسی و علوم پایه می باشند. وی افزود که در حال رایزنی برا افزودن سه رشته دیگر کارشناسی ارشد پیام نور در دانشگاه های...

برای مشاهده ادامه مطلب اینجا کلیک کنید

منبع: های دانش

دسته ها :
اخبار انتصاب سرپرست دانشگاه پیام نور واحد گز


خبر انتصاب سرپرست دانشگاه پیام نور واحد گز استان اصفهان آقای موحدیان منتشر شد.و جایگزین وی آقای محمد رضا عسگرانی به عنوان سرپرست دانشگاه منصوب گردید.

به گزارشد اخبار های دانش این اقدام پس از این که سازمان تایید نمود آآقای مهدی یوسفی که به عنوان رئیس دانشگاه پیام نور استان اصفهان می باشد در پی حکمی آقای عسگرانی رو به عنوان سرپرست جدید دانشگاه واحد گز انتخواب و منصوب کرد.

سرپرست دانشگاه پیام نور واحد گز انتصاب کرد

قبل از این سرپرست دانشگاه واحد گز استان اصفهان آقای موحدبیان بود.

در جلسه آیین تکریم و معارفه ضمن تشکر و قدر دانی از زحمات قابل تحسین وی که چندی پیش بع عنوان سرپرست دانشگاه منصوب شده و مسئولیت ها رو به گردن گرفته بود تقدیر به عمل آمد وآقای دکتر عسگرانی به عنوان سرپرست جدید منصوب شد.

برای مشاهده ادامه مطلب اینجا کلیک کنید

منبع: های دانش

دسته ها :
تغییر ظرفیت دانشگاه پیام نور در سال 95-96


به گفته سرپرست محترم  دانشگاه پیام نور آقای سرلک ظرفیت پذیرش در دانشگاه پیام نور در سال آینده بدون تغییر خواهد بود وتغییری نخاهد داشت.

به گزاررش اخبار های دانش سرپرست دانشگاهع پیام نور آقای محمد علی سرلک با گفتگوی ویژه با مهر در رابطه با ظرفیت دانشگاه در سال آینده خبرداد و اینکه آیا ظرفیت های که این دانشگاه دارد محدود می شو یا خیر گفت: ظرفیت دانشگاه پیام نور به هیچ وجه تغییر نخواهد کرد. ودر ادامه گفت:

دانشگاه پیام نور تابه حال هیچ دانشجوی غیر مجازی نداشته و نخواهد داشت و هر آنچه که بوده با مجوز شورای گسترش بوده و راه اندازی شده است.

آقای سرلک سرپرست دانشگاه در ادامه با خبر گزاری افزود: هر چیزی که در اینده در دانشگاه پیام نور راندازی شود با درخواست و مجوز وزارت علوم انجام خواهد گرفت به این دلیل هم هست که چون کارهایمان بدون مجوز نبوده پس کاهش در ظرفیت دانشگاه هم نخواهیم داشت.

برای مشاهده ادامه مطلب اینجا کلیک کنید

منبع: های دانش

دسته ها :
خبر افزایش شهریه دانشجویان میهمان دانشگاه پیام نور

خبر افزایش شهریه دانشجویان میهمان دانشگاه پیام نور انتشار یافت در این خبر از اینکه چه مقدار شهریه دانشجویان میهمان افزایش یافته است طبق مصوبات ازسوی هیئت امنا پیام نور انتشار شد. و های دانش این اطلاعیه رو تهیه و در سایت قرار داده است.

به گزارش سایت های دانش هیئت امنا دانشگاه پیام نور ماجرای افزایش شهریه های میهمان رو خیلی وقت بود به تصویب رسانده بودند اما امسال اجرایی شد و بخشنامه این خبر به مراکز دانشگاه های پیام نور استان ها اعلام شد.

از امسال سیستم گلستان برای انتخاب واحد دانشجویان افزایش شهریه رو اعمال کرده است تا شاهد افزایش توسط هیئت امنا دانشگاه باشیم.

اما چه مقدار شهریه ی دانشجویان دانشگاه پیام نور چه میهمان و چه دانشجویان دائمی افزایش یافته با ما همراه باشید تا برایتان بگوییم.

برای مشاهده ادامه مطلب اینجا کلیک کنید

منبع: های دانش

دسته ها :
انتخاب محل آزمون دانشجویان و میهمان اضظراری در ترم تابستان پیام نور

طبق خبر های حاکی از اخبار دانشگاه پیام نور انتخاب محل آزمون دانشجویان و میهمان اضظراری در ترم تابستان پیام نور امسال یعنی ۹۴  وجود ندارد.

به گزارش سایت های دانش دانشگاه پیام نور اعلام کرد امسال هم همانند سال های قبل در ترم تابستان امکان میهمان اضطراری برای دانشجویان و همچنین انتخاب محل آزمون وجود نخواهد داشت.

توجه: دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد امکان انتخاب محل آزمون ترم تابستان رو ندارند و دانشجویان مقطع کارشناسی هم امکان میهمان اضطراری رو ندارند.

در همین راستا دانشگاه مرکز پیام نور نامه ای در رابطه با انتخاب محل آزمون و میهمان اضطراری به تمامی مراکز شهرستان ها و استانها ارسال کرده است سایت های دانش این نامه رو تهیه و برای کاربران عزیز در ادامه همین مطلب قرار داده است.

برای مشاهده ادامه مطلب اینجا کلیک کنید

منبع: های دانش

دسته ها :
زمان مصاحبه 43 رشته دکتری اعلام شد

طبق خبرگزاری ها اخبار دانشگاه آزاد-زمان مصاحبه ۴۳ رشته دکتری اعلام کرد در این خبر دکتر علوی اعلام کرد دانشجویان شرکت کننده در این آزمون هم اکنون می تواند جدول زمان بندی مصاحبه رو در سایت دانشگاه آزاد اسلامی مشاهده کنند.

آقای دکتر علوی خاطر نشان کرد که جدول زمان بندی مصاحبه ۴۳ رشته از مقطع دکترا نیز در سایت قرار گرفته است و داوطلبان دعوت شده به این آزمون مصاحبه می توانند زمان و مکان دقیق رو از روی سایت آزمون به نشانی www.azmon.net مراجعه و باخبر شوند.

عدم حضور در مصاحبه برابر انصراف

معاون سنجش در ادامه افزود: کسانی که به منظور مصاحبه دکتری در زمان اعلام شده به هردلیلی حضور نیابند انصرافی تلقی خواهد شد و برگزاری مجدد مصاحبه هم به هیچ وجه امکان پذیر نخواهد شد.بنابر این دعوت شده گان باید در تاریخ و زمان اعلام شده در محل حضور داشته باشند.

برای مشاهده ادامه مطلب اینجا کلیک کنید

منبع: های دانش

دسته ها :
دریافت کلید سوالا کنکور سراسری برگزار شده سال 94 از سایت سنجش


کلید سوالا کنکور سراسری برگزار شده سال ۹۴ که شامل تمامی سوال های آزمون های عمومی و اختصاصی همه ی گروه ها که شامل پنج گروه می باشد در سایت سازمان سنجش قرار گرفته و هم اکنون می توانید برای دریافت اقدام کنید.

سایت سازمان سنجش کلید اولیه کنکور (آزمون سال ۱۳۹۴ ) رو منتشر کرده است. که شامل آزمون های ۵ گانه و عمومی , اختصاصی می باشد.

شما کاربران می توانید از طریق لینک سازمان سنجش و یا ادرس اینترنتی sanjesh.org اقدام به دریافت کلید اولیه سوالات رشته مورد نظر خود نمایید.

برای مشاهده ادامه مطلب اینجا کلیک کنید

منبع: های دانش

دسته ها :
X